Співучі діти Миргорода поїдуть до побратимів у Болгарію

Завдяки Всеукраїнському конкурсу «Соловейко України 2017» Миргород отримав для своїх юних талантів офіційне запрошення від делегації міста-побратима Горна Оряховиця.

У Миргороді відбувся сьомий Всеукраїнський телевізійний дитячий пісенний фестиваль-конкурс «Соловей України». 60 вокалістів і колективів з усіх куточків України та з-за кордону взяли участь у ньому.

Найголовніше завдання фестивалю – популяризація самобутньої культури і менталітету українців, національних меншин і української діаспори за кордоном. Переможці фестивалю крім дипломів, нагород та стипендій від організаторів щороку отримують можливість продемонструвати свої таланти світу, представляючи Україну на культурних заходах високого рівня за кордоном. Зокрема, делегація із Горної Оряховиці – болгарського міста-побратима – запросила юних миргородців до себе в гості.

Це перший візит культурної делегації болгар до побратимів в Україні. Миргородські діти зможуть відвідати сонячну країну вже у травні цього року, коли в Горній Оряховиці святкуватимуть День міста. Про це миргородським талантам повідомив керівник болгарської делегації Атанас Йорданов.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов