• «У України вкрали гол» - європейські ЗМІ про перемогу збірної Англії
11:16, 20 червня 2012 р.

«У України вкрали гол» - європейські ЗМІ про перемогу збірної Англії

Поразкою 0:1 завершився для збірної України матч  зі збірною Англії. На 48-й хвилині Уейн Руні забив прикрий гол у ворота української команди, незважаючи на те, що протягом всієї гри українці виглядали сильніше. Згідно зі статистикою, вони володіли м'ячем 57% часу! На думку багатьох футбольних експертів, це був кращий матч української збірної за останні роки.

На жаль, матч судили "сліпі арбітри", які не помітили чистий гол, забитий на 63 хвилині Марком Девічем. Багаторазові повтори, які передавали в прямому ефірі всі телеканали, що ведуть пряму трансляцію матчу, доводили: гол був. Захисник англійців вибив м'яч вже з воріт. Це бачили всі, за винятком тих, на кого покладена місія судити матч і стежити за воротами.

«У України вкрали гол» - європейські ЗМІ про перемогу збірної Англії, фото-1

Практично всі європейські та світові ЗМІ написали про цей матч так: у Україні вкрали гол, який міг змінити результат гри. Деякі ЗМІ поклали провину за ситуацію на Мішеля Платіні, який наполегливо відмовляється використовувати фотофіксацію голів для оцінки спірних ситуацій.

Ось витяги з деяких газет та Інтернет-видань, які написали про матч Україна - Англія за останні кілька годин.

"Україні було відмовлено в голі, коли угорський арбітр не помітив м'яч, забитий на 70-й хвилині Марко Девічем. М'яч перейшов межу. Арбітр не помітив цього, незважаючи на повтори, які вказували, що він гол був ", - пише StlToday..

"Україні вирівняли рахунок на 62-й хвилині, коли після прострілу Марко Девіча м'яч перетнув лінію, і був вибитий потім Джоном Террі. Але гол був упущений і суддею, і його додатковим помічником за воротами ", - констатує Los Angeles Times.

"Уейн Руні повернувся після дискваліфікації у вівторок і забив гол на 48-й хвилині, щоб дати Англії перемогу 1-0 над Україні і місце в чвертьфіналі європейського чемпіонату. Англія вийшла з групи D і наступного разу зустрінеться з Італією в Києві в неділю.
Україна, схоже, зрівняла рахунок на 62-й хвилині, коли після прострілу Марко Девіча м'яч перетнув лінію воріт, до того, як його звідти вибив Джон Террі. Але гол був упущений суддями і його помічником ", - пише Citizen Times

"Україні, яка домінувала під час гри і володіла м'ячем більшу частину матчу, була впевнена, що зрівняла рахунок, коли удар Марко Девіча спочатку парирував воротар Джо Харт. М'яч зробив петлю назад до мети, де його з воріт вибив захисник Джон Террі, хоча телебачення у своїх повторах показало, що м'яч перетнув межу.
Якщо це так, то Англія отримала величезну руку допомоги від богів футболу, який відвернув погляд арбітра в іншу сторону. Так було і в Блумфонтейні два роки тому, коли Френк Лемпард забив «гол» проти Німеччини на чемпіонаті світу ", -  FourFourTwo

"Україні грала в кращий футбол в протягом тривалого часу, особливо в першій половині, коли спритний нападник Андрій Ярмоленко довів Англію, здавалося б, до межі .... Згідно зі статистикою, Англія володіла м'ячем лише 43 відсотка часу, так само, як Данія в грі проти Німеччини. Позбавлена ​​Андрія Шевченка з самого початку, Україні була не менш небезпечною.
Ніхто не розумів Ходжсона, з якої причини він вибрав Джона Террі. Поки той не вніс свій вклад і виконав місію, покладену на нього командою. М'яч, який він підчепив, посланий українським нападаючим Марко Девічем, по суті, перетнув лінію, - пише англійське видання Daily Mail. - На щастя, ніхто цього не помітив: ні суддя Віктор Kassai, ні його лайнсмен - людина, що стоїть поруч зі стійкою воріт. Що дивно, оскільки це було його єдиною метою на поле.
Який тріумф для президента УЄФА Мішеля Платіні, який сидів з гордо піднятою головою, оскільки була реалізована одна з його яскравих ідей. Тільки Платіні міг вирішити проблему людського фактора в оцінці того, як м'яч перетнув лінію, поклавши це рішення на іншу людину. Замість того, щоб, щоб використовувати для цих цілей техніку, Hawk-Eye камери, що використовуються в інших видах спорту, Платіні придумав сміливе рішення - ввести ще двох додаткових чиновників на поле ".
Тим не менш, незважаючи на сумнівну поразку, українці можуть пишатися своєю збірною. Вона показала гідний футбол.