
15:20, 9 березня 2017 р.
У Полтаві крадії розпочали полювання на дорогі автівки
Упродовж двох діб у Полтаві кваліфіковані злочинці із застосуванням сучасного технічного обладнання незаконно заволоділи двома автомобілями престижних марок.
7 березня по вулиці Європейській вчинене незаконне заволодіння автомобіля "Тойота Рав 4», а 8 березня до поліції надійшло повідомлення про зникнення «Тойоти Кемрі» з вулиці Станіславського.
Керівник поліції міста Олександр Терела повідомив, що з метою попередження аналогічних правопорушень, поліція наразі працює в просиленому режимі. Створені мобільні групи та додаткові наряди, які ретельно перевіряють усі транспорті засоби.
В поліції закликають водіїв з розумінням ставитися до роботи правоохоронців: не перешкоджати їх професійній діяльності, виконувати всі законні вимоги та максимально сприяти поліцейським у протидії злочинності.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
13:38
Вчора
Спецтема
Оголошення
10:35, 9 травня
09:17, Вчора
09:17, Вчора
12:49, 4 травня
09:17, Вчора
live comments feed...