Двохмільйонний борг комунального підприємства можуть сплатити майном громади Полтавщини

Комунальне підприємство «ОБЛБУДКОМПЛЕКТ», основним видом діяльності якого є будівництво житлових і нежитлових будівель, фактично належить громаді Полтавської області.

У постанові Полтавського окружного адміністративного суду зазначено, що 12 серпня 2014 року на комунальному підприємстві Головним управлінням ДФС у Полтавській області було проведено перевірку. У ході перевірки виявили порушення, а саме: зберігання алкогольних напоїв виробництва ТОВ «Златогор» у місцях зберігання алкогольних напоїв, не внесених до Єдиного реєстру. На підприємстві зберігалось більше 62 тисяч пляшок на загальну суму 2,1 млн грн. Працівники ДФС у Полтавській області склали акт перевірки, відповідно до якого винесено рішення про застосування штрафної санкції у розмірі 2 млн 161 тис. 182 грн 16 коп.

Через рік, наприкінці червня 2016 року, Головне управління ДФС у Полтавській області звернулось до суду з адміністративним позовом до КП «ОБЛБУДКОМПЛЕКТ» про надання дозволу на погашення суми податкового боргу за рахунок майна платника податків, що перебуває у податковій заставі, у розмірі 2 млн 230 тис. 921 грн 67 коп. (сума боргу зросла). У вересні 2016 року Полтавський окружний адміністративний суд задовольнив позов. Тобто майно підприємства, що належить громаді Полтавської області, цілком можуть реалізувати, аби погасити вказаний борг.

На час перевірки керівником підприємства був Харченко Олександр Іванович. Не зважаючи на двохмільйонний борг закладу, він і досі є його очільником. Журналісти Громадського ТБ.Полтава надіслали запити в Полтавську обласну раду та ОДА, аби дізнатись, чи поніс Олександр Харченко відповідальність за вказані порушення на підприємстві.

Начальник Управління капітального будівництва облдержадміністрації Тимофій Голбан у відповіді на запит зазначив, що дана ситуація йому відома. Тому голові обласної ради Олександру Біленькому та голові комісії ЖКГ, енергозбереження, будівництва, транспорту та зв’язку облради Ігорю Сірику направлялися подання на звільнення Олександра Харченка.

Керівник Управління майном Полтавської обласної ради Сергій Сагайдачний повідомив, що питання щодо звільнення Олександра Харченка дійсно розглядалось. Однак було вирішено за доцільне залишити його на посаді з метою з’ясування всіх обставин, що стосуються даної справи, та в подальшому притягнення його до відповідальності.

Протягом п'ятьох тижнів Громадське ТБ.Полтава намагалося взяти коментар у голови обласної ради Олександра Біленького щодо цієї ситуації, але зустрітися з журналістами він так і не зміг.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов