• Головна
  • В яких умовах проживають полтавські правоохоронці в Харкові (ФОТО)
09:37, 14 червня 2012 р.

В яких умовах проживають полтавські правоохоронці в Харкові (ФОТО)

В окремих засобах масової інформації з’явилися повідомлення про невдоволення окремими міліціонерами з Кременчукського батальйону патрульної служби умовами проживання на території Харківської області.

Правоохоронці у якості приданих сил прибули до Харкова для забезпечення охорони громадського порядку на час проведення Євро 2012.

Головне управління МВС України в Харківській області офіційно повідомляє, що напередодні прибуття полтавських міліціонерів до Харківщини, представники УМВС України в Полтавській області неодноразово особисто інспектували місця майбутнього проживання їхніх колег та обрали казарму, що належить військовій частині. Також, вони заключили відповідні угоди з керівництвом військової частини на проживання та харчування патрульних з Кременчука. Крім того, обласне управління міліції Полтавської області забезпечило своїх працівників грошовими коштами, які згідно з нормативними вимогами нараховуються міліціонерам під час відрядження до інших регіонів.

З боку харківської міліції були організовані та проведені усі необхідні заходи для прийому колег з інших областей. Правоохоронців з Полтавщини було розміщено в тих закладах, які були особисто обрані їх керівництвом та з якими вони уклали відповідні угоди.

За словами заступника начальника УМВС України в Полтавській області полковника міліції Олександра Донця, 5 червня під час поселення 146 патрульних з Кременчука кільком із них не сподобалися умови проживання та місце розташування казарми.

Керівництво харківської міліції із розумінням поставилося до ситуації, що несподівано виникла. В той же день для них було виділено інше приміщення з усіма належними умовами для комфортного перебування міліціонерів Полтавщини у відрядженні – гуртожиток відомчого ВУЗу. Працівники міліції проживають в окремих номерах та харчуються три рази на день.

В яких умовах проживають полтавські правоохоронці в Харкові (ФОТО), фото-1
В яких умовах проживають полтавські правоохоронці в Харкові (ФОТО), фото-2
В яких умовах проживають полтавські правоохоронці в Харкові (ФОТО), фото-3
В яких умовах проживають полтавські правоохоронці в Харкові (ФОТО), фото-4
В яких умовах проживають полтавські правоохоронці в Харкові (ФОТО), фото-5
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...