• Головна
  • Козаки допомогли знешкодити боєприпаси часів Великої Вітчизняної війни
17:15, 13 червня 2012 р.

Козаки допомогли знешкодити боєприпаси часів Великої Вітчизняної війни

У Лубнах працівникам міліції активно допомагають члени громадського формування «Козацька варта». Про це повідомив сайт УМВС України в Полтавській області.

Зокрема вони долучилися до оточення території під час виявлення в Лубнах боєприпасів часів Великої Вітчизняної війни. На початку червня цього року членом громадського формування сотником козацтва Русланом Уздьоновим по вул. П. Осипенко на відстані близько 40 метрів від жилих будинків в землі було виявлено 2 мінометні міни, 3 ручні грани та 1 ручну граната Ф-1. Про свою небезпечну знахідку чоловік негайно повідомив голову громадського формування Сергія Тимошенка. Інформацію негайно сповістили МНС та міліції. На місці виявлення встановили цілодобовий пост охорони із міліції та членів формування. Через дві доби працівники піротехнічного підрозділу УМНС України в Полтавській області вивезли снаряди в село Хитці Лубенського району. Там їх знешкодили на місцевому підривному майданчику.

Це не єдиний випадок, коли «Козацька варта» стала в нагоді міліції. Громадське формування постійно допомагає підтримувати порядок на вулицях міста. Вони взяли на себе патрулювання міста у темну пору доби, міського ринку у вихідні та базарні дні з метою запобігти кишеньковим крадіжкам, забезпечення охорони громадського порядку під час масових заходів у місті та районі. у темну пору доби, міського ринку у вихідні та базарні дні з метою запобігти кишеньковим крадіжкам, забезпечення охорони громадського порядку під час масових заходів у місті та районі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...