• Головна
  • В яких місцях у лісі полтавцям дозволяють відпочивати
15:10, 13 червня 2012 р.

В яких місцях у лісі полтавцям дозволяють відпочивати

Полтавцям заборонили ходити до лісу через високий клас – V, пожежної небезпеки. Проте у відведених місцях відпочивати в лісі можна.

– Щороку голова Полтавської облдержадміністрації видає розпорядження про заборону ходити до лісу в найспекотніший, а отже, найбільш небезпечний період, – розповідає Лілія Гнатенко, прес-секретар Полтавського обласного УЛМГ. – Це означає, що до лісу не можна ходити ані пішки, ані заїжджати на будь-якому транспорті. Клас пожежної небезпеки визначають метеорологи й повідомляють про це нам.

Взагалі пожежонебезпечний період в полтавських лісах триває з квітня до листопада. Нагадаємо, сьогодні під Полтавою знову горів ліс.

Та все-таки їздити на пікнік до лісу можна, але тільки у спеціально відведені для цього лісівниками місця. Вони переважно знаходяться на окраїні лісу, більшість уздовж трас. Там постійно патрулюють працівники лісгоспів. Зараз в області таких місць відпочинку 50. Найближчі до Полтави – неподалік повороту на Макухівку та по трасі Київ – Харків, біля в’їзду в обласний центр.

– Там все обладнане для відпочинку: є лавки, столи, криті альтанки, відведені місця для вогнища та смітників. У багатьох є туалети та дитячі майданчики, – запевнила прес-секретар.

Усі місця відпочинку безкоштовні, приїжджати туди можна будь-коли. Одне таке місце може вмістити до 50 відпочивальників.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...