• Головна
  • Книгу про магію в Карпатах презентували в Полтаві
16:16, 28 лютого 2017 р.

Книгу про магію в Карпатах презентували в Полтаві

До Полтави завітала переможниця «Коронації слова» Марина Смагіна.

27 лютого до Полтави завітала молода письменниця Марина Смагіна з презентацією її дебютного роману "Волковиці". Творчі зустрічі з авторкою цього дня відбулися в Полтавській обласній бібліотеці для юнацтва ім. Олеся Гончара, в бібліотеці-філії №4 та у «Львівській кав'ярні». 

Марина Смагіна народилася в Херсоні у 1994 році. Нині вивчає англійську та китайську мови в університеті. Молода авторка займалася перекладацькою та журналістською діяльністю, писала вірші. Утім, вирішила попрацювати і з прозовими творами. Минулого року письменниця стала дипломантом літературного конкурсу “Коронація слова”. Особливо його відзначила письменниця і член журі конкурсу Дара Корній. 
Сама авторка про твір розповідає так: "Моя книга - про древню магію Карпат. Йдеться про дівчину, яка дізнається про те, що історія її роду дуже тісно пов’язана з подіями, які відбулися у загадковому селі Волковиці на початку ХХ століття. Вона намагається розібратися, що ж саме тоді сталося". Ідея створити такий роман виникла, коли дівчина потрапила півтора року тому до Карпат. Атмосфера цього краю надихнула на створення цілого роману. 
Авторка зауважила, що не очікувала того, що стане переможницею в "Коронації слова". За її словами, перемога дала шанс і відкрила двері до того, щоб надрукувати книгу. "Це є відліковою точкою старту моєї письменницької кар'єри", — сказала в інтерв'ю ГромадськомуТБ.Полтава письменниця. Також вона бачить свій роман у формі кіно, навіть коли писала, уявляла, як це можна було б зняти. Для полтавців, як і для всіх українців, роман буде цікавим за сюжетом, оскільки, насамперед, він про людей, про те, як переплітаються долі. 
Також відомо, що авторка зараз працює над прозорим твором, місце дії якого відбуватиметься в рідному місті для авторки — Херсоні. До Полтави Марина Смагіна завітала на запрошення бібліотекарів міста. До цього вона презентувала книгу у Львові на Форумі видавців та в Києві. Авторка поділилася, що Полтава нагадала саме її рідне місто. Тут вона побувала вперше. 
"Полтава має багато простору, має широкі вулиці. Тут якось вільно дихається — мені це подобається в містах. Хоча я багато чого ще не встигла побачити в Полтаві, але вона вже мене встигла мене причарувати", — розповіла письменниця.

#Полтава #книга #магія
Оголошення
live comments feed...