• Головна
  • Український міністр освіти вважає українську мову непотрібною
10:33, 12 червня 2012 р.

Український міністр освіти вважає українську мову непотрібною

Міністр освіти і науки, молоді та спорту Дмитро Табачнік (вже відомий своїми "пошуками" за темою "украинский фашизм") на зустрічі з вчителями Росії у Києві заявив, що перестав нав’язувати регіонам підручники на непотрібній мові. Про це свідчить відео виступу міністра, яке було зняте у Києві минулого місяця на зібранні вчителів Росії.

«Якщо говорити про те, що зробила демократизація, то ми перестали нав’язувати регіонам підручники на непотрібній мові. Бюджет задихається, я бачив це апокаліптичне похмуре видовище», — заявив він.
«За кілька років, наприклад, не розпаковані підручники в АР Крим. Запитую наших поважних директорів департаментів, заступників міністра: навіщо ви возите підручники в ті регіони, де батьки все одно їх купують іншою мовою? Чую: Ну, така команда», — розповів Табачник.

«Ми третій рік у мовному сенсі повністю йдемо від побажання кожної школи. Вона замовляє і отримує той комплект підручників, які замовила». Залишається тільки надати право кожній школі встановлювати власну програму навчання, а потім і кожному учню скласти перелік предметів, які він хоче вчити (або про які не хоче слухати взагалі).

В той же час у грудні 2011 року по всій Україні школам не вистачало підручників для перших і одинадцятих класів.

Станом на лютий цього року українським одинадцятикласникам досі бракувало підручників і не було по чому готуватися до ЗНО.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
live comments feed...