• Головна
  • На полтавщині пройшлов чемпіонат з кікбоксингу
11:48, 28 лютого 2017 р.

На полтавщині пройшлов чемпіонат з кікбоксингу

У місті Хорол Полтавської області 25 лютого 2017 року відбувся відкритий Чемпіонат Полтавської області з кікбоксингу серед дорослих, юнаків та юніорів в спортивному залі Хорольського агропромислового коледжу Полтавської державної аграрної академії.

У змаганнях взяли участь 150 учасників з Полтави, Лубен, Миргорода, Кременчука та Хоролу. Серед запрошених команд взяли участь і вихованці Центру спеціальної підготовки «СКІФ», які тренуються на базі тренінгового центру та за підтримки Головного управління Національної поліції в Полтавській області. Змагання відбувалися в категоріях фул-контакт, лайт-контакт, лоу-кік та К-1.

За підсумками змагань вихованці тренера, фахівця тренінгового центру Сергія Чепіжного, у розділі лайт-контакт та семі-контакт завоювали вісім медалей.

Тож, вітаємо з перемогою: Юхимець Вікторію - 1 місце серед дівчат у розділі лайт-контакт та 1-місце серед хлопців, Шаповал Альону - 2 місце у розділі лайт-контакт, Здоровик Аліну - 3 місце у розділі лайт-контакт та 2-місце у розділі семі-контакт, Лисенко Валентина – 3 місце у розділі лайт-контакт, Потатуєва Арсенія – 1 місце у розділі лайт-контакт та Рудецького Віталія – 3 місце у розділі лайт-контакт.

Бажаємо подальших успіхів та нагород!

За матеріалами тренінгового центру поліції Полтавської області

#Полтава #чемпіонат #кікбоксинг
Оголошення
live comments feed...