• Головна
  • Новий формат (не)конференцій міні-EdCamp запущено в Полтаві
18:00, 27 лютого 2017 р.

Новий формат (не)конференцій міні-EdCamp запущено в Полтаві

25 лютого у Полтавській школі-інтернаті №1 провели дуже незвичну освітню подію – (не)конференцію міні-EdCamp «ШКОЛА – стара, ДІТИ – нові: шляхи взаєморозуміння». Захід зібрав 160 учасників (в тому числі організаторів і експертів) не лише з Полтави й області, а і з Києва, Харкова та Кривого Рогу.

Організатором (не)конференції виступив творчий колектив школи-інтернату, який підтримали Департамент освіти і науки Полтавської обласної державної адміністрації та ціла низка партнерів. Інформаційну підтримку надали організатори національних (не)конференцій у Харкові та натхненники руху EdCamp в Україні – ГО «ЕдКемп Україна».

(Не)конференції EdCamp – це новий формат проведення заходів для освітян, особливістю якого є  демократичність. Це майданчик для обміну досвідом, співпраці вчителів і розв’язання ними спільних задач за принципом: «Дай, якщо можеш – Візьми, якщо хочеш!».

На відміну від звичайних конференцій, на EdCamp ніколи не буває нудно чи нецікаво: він просто насичений різними «цікавинками» і знахідками для вчителів. До того ж одним із його принципів є правило «дві ноги», яке означає можливість вільного вибору кожним учасником, куди піти, щоб корисно провести час (не)конференції. А вибирати було дуже непросто, адже учасників кемпу у Полтавській школі-інтернаті №1 очікували не тільки цікаві експертні сесії з психології спілкування, інноваційних методів, форм та засобів навчання і коучингу, але й яскраві практичні майстер-класи (я встигла зробити кілька писанок, ляльку-мотанку і навіть трохи помалювала арт-піском).

Усього на Полтавщині у 2017 році заплановано три події у форматі (не)конференцій міні-EdCamp, дві з яких уже відбулися: у Трудолюбівській ЗОШ (17 лютого) та  Полтавській школі-інтернаті №1 (25 лютого).

25 березня 2017 року відбудеться завершальний міні-EdCamp Полтава «Нові формати освіти: навчаємо ефективно і з радістю», що став переможцем у програмі «EdCamp in a Box/ЕдКемп у коробці» і буде проходити на базі Полтавської обласної гімназії-інтернату для обдарованих дітей імені А.С.Макаренка.

Детальна інформація про рух ЕдКемп знаходиться на сторінці http://www.edcamp.org.ua.

Анастасія Бондар

#Полтава #конференція #школа
Оголошення
live comments feed...