• Головна
  • Полтавець увійшов до складу громадської ради при НАЗК
18:24, 25 лютого 2017 р.

Полтавець увійшов до складу громадської ради при НАЗК

Вчора у Національному агентстві з питань запобігання корупції проходили установчі збори з формування складу Громадської ради при НАЗК. Після голосування стало відомо, що контролювати цей орган буде і заступник виконавчого директора ГО «Інститут аналітики та адвокації» Юрій Ромашко.

До участі у зборах  допустили 56 делегатів від громадських організацій та об'єднань. Останні висунули 44 кандидатів до складу Громадської ради. З них делегати обрали 15 найкращих. Упродовж трьох днів після зборів до КМУ буде подано проект розпорядження про затвердження складу Громадської ради при НАЗК.

- Добре, що громадськість має можливості співпраці та взаємодії з державними інститутуціями, особливо у таких стратегічно важливих напрямках. – говорить Юрій Ромашко. – Контролювати контролерів корупціонерів буде не просто. Втім, так зазвичай і борються з корупцією у цивілізованих країнах.

Довідка: Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) є центральним органом виконавчої влади України зі спеціальним статусом, який забезпечує формування та реалізацію державної антикорупційної політики. Одним із основних завдань НАЗК є контроль та перевірка декларацій всіх державних службовців і стилю їх життя, розкриття будь-якої інформації з приводу фактів корупції чи зловживання посадою. Запуск роботи антикорупційного агентства був однією з вимог Європейського Союзу щодо безвізового режиму з Україною.

Нагадаємо, що на початку листопада минулого року виконавчий директор ГО «Інститут аналітики та адвокації» Юрій Нестуля увійшов до складу Координаційної ради сприяння розвитку громадянського суспільства при Президентові України.

 

#Полтава #НАЗК #Ромашко
Оголошення
live comments feed...