• Головна
  • Сьогодні у Полтаві відкриють меморіальну дошку загиблому в АТО бійцеві
08:17, 24 лютого 2017 р.

Сьогодні у Полтаві відкриють меморіальну дошку загиблому в АТО бійцеві

У п’ятницю, 24 лютого о 10.00  на фасаді Полтавської гімназії №33 (м. Полтава, вул. Героїв Сталынграда, 20) відбудеться відкриття меморіальної дошки Олександру Максимову, полтавцю, який героїчно загинув у зоні проведення АТО.

Цей меморіальний знак було виготовлено зусиллями  ГО «Асоціація ветеранів та учасників АТО Полтавщини» та меценатами, які воліють лишатися анонімами, розповідає голова цієї організації Вадим Ямщиков:

- Гроші на меморіальну дошку дали спонсори, які хочуть лишатися невідомими. Наразі ми вже встановили близько десяти таких пам’ятних знаків, деякі довелося декілька разів відновлювати через вандалів.

За словами Вадима, дошка виготовлена з антивандального матеріалу.

Довідка: Максимов Олександр Євгенович народився 19 травня 1974 року у м. Полтава. Закінчив Полтавське вище зенітне ракетне командне училище. Проходив службу у Збройних Силах України. Був звільнений за станом здоров'я.

19 березня 2014 року був призваний на військову службу за мобілізацією. Старший офіцер відділення військового обліку Полтавського об'єднаного міського військового комісаріату. Капітан. Направлений командуванням у відрядження у зону АТО.

Загинув 14 вересня 2014 року в бою, коли колона військових, що прямувала для підкріплення блокпостів української армії, потрапила у засідку бойовиків.

#Полтава #АТО #меморіальнадошка
Оголошення
live comments feed...