• Головна
  • Сьогодні у Полтаві відбудуться заходи з нагоди відзначення Дня Героїв Небесної Сотні
08:00, 20 лютого 2017 р.

Сьогодні у Полтаві відбудуться заходи з нагоди відзначення Дня Героїв Небесної Сотні

20 лютого у Полтаві пройдуть з нагоди відзначення Дня Героїв Небесної Сотні.

об 11.30 – реквієм, присвячений вшануванню подвигу учасників Революції Гідності та пам’яті Героїв Небесної Сотні (площа перед приміщенням облради та облдержадміністрації, м. Полтава, вул. Соборності, 45);

о 13.00 – панахида за загиблими учасниками АТО на сході України та покладання квітів до їх могил (Алея Героїв, центральне кладовище, м. Полтава, вул. Європейська, 154).

З 20 по 24 лютого 2017 року на 1-му поверсі приміщення облдержадміністрації (м. Полтава, вул. Соборності, 45) на постійній основі діятиме фотовиставка полтавських фотокореспондентів Анни Чапали та Сергія Пустовіта до Дня Героїв Небесної Сотні.

«Небе́сна Сотня» — прийнята в Україні збірна назва загиблих протестувальників, які мали безпосередній стосунок до ідеї та акції Євромайдану (Революції Гідності) у грудні 2013 — лютому 2014 року.

21 лютого 2014 року офіційна влада України юридично визнала жертвами загиблих мітингувальників Майдану. Цього дня на Майдані відбулося прощання із загиблими повстанцями, яких у жалобних промовах назвали «Небесною сотнею». 

#Полтава #НебеснаСотня #майдан
Оголошення
live comments feed...