• Головна
  • У миргородчанки забрали півторарічного малюка
11:15, 18 лютого 2017 р.

У миргородчанки забрали півторарічного малюка

Співробітники ювенальної превенції місцевого відділу поліції та служби у справах дітей міськради вилучили у матері 1,5-річного малюка та тимчасово помістили його до дитячого відділення Миргородської ЦРЛ.

З проханням про допомогу у супроводі на термінову госпіталізацію 32-річної миргородки до Полтавської обласної клінічної психіатричної лікарні, до начальника Миргородського відділу поліції звернулась 59-річна пенсіонерка.

Жінка повідомила, що її донька страждає на психіатричне захворювання, перебуває під наглядом у лікаря-психіатра, але останнім часом ліки вживати категорично відмовляється в результаті чого у неї проявляється неконтрольована агресія по відношенню до оточуючих.

Жінка потребує невідкладного лікування в умовах стаціонару, але їхати до лікарні відмовляється, зачинилася в квартирі, матір вигнала на вулицю і ні з ким не спілкується.

«Заявниця відмовилась оформляти опікунство над півторарічним онуком, хоча і стривожена психічним станом своєї доньки, - розповідає начальник Миргородського відділу поліції Володимир Река.

Для вирішення даного питання ми звернулись за допомогою до служби у справах дітей Миргородської міської ради і в найкоротший термін, спільно з її представниками помістили маленького хлопчика на проживання до дитячого відділення, доки його мама одужає».

Наразі життю та здоров’ю дитини нічого не загрожує.

#Миргород #малюк #вилучення
Оголошення
live comments feed...