• Головна
  • Полтавський гурт "Діти Фрістайла" відсвяткували рік на сцені (Фото)
12:01, 14 лютого 2017 р.

Полтавський гурт "Діти Фрістайла" відсвяткували рік на сцені (Фото)

Полтавський молодий гурт «Діти Фрістайла» провели автограф-сесію в ТД «ЦУМ» до дня Святого Валентина. Весь цей час йшов запис TV-програми "Музичний ранок", також організатори проводили розіграші подарунків.

"Діти Фрістайла" - це молодіжний гурт, у складі якого 4 молоді музиканти: близнюки Денис і Анатолій Супруненки (лідер-вокал та вокал-гітара), Володимир Галаган (вокал, гітара, клавішні) й Ігор Лаврік (вокал, барабани), композитор і продюсер гурту - є Анатолій Розанов. По закінченню автограф-сесії ми задали декілька запитань вокалісту гурту.

Чому саме така назва гурту?

-Тому що Анатолій Розанов хотів створити гурт "Фрістайл", але в цей час зробити його сучасним, аби цей гурт слухала молодь і захоплювалася ними, незважаючи на вік слухача.

Яка стать та вікова аудиторія ваших слухачів?

- Як ми бачимо по концертам, більшість - це жінки, а вік наших фанатів - від 4 до 70 років (посміхається). Тому вікова аудиторія різна і навіть дуже.

Полтавський гурт "Діти Фрістайла" відсвяткували рік на сцені (Фото), фото-1

Хто пише тексти та музику до ваших пісень?

- Найчастіше Сергій Кузнецов, Игорь Блоцкий, Евгений Марусич, Наталія Бондар, а музика, звісно, Анатолія Розанова.

Чому ваш груп працює у жанрі саме рок-поп?

- Я не зовсім так вважаю, бо наш гурт виконує композиції в різних стилях, а не тільки рок чи поп, ми додаємо більшої різноманітності.

Зачасту ви виконуєте пісні про кохання? Це якось пов’язане з особистими переживаннями?

- Пісні про кохання? (перепитує та посміхається). Тема кохання завжди є актуальною, як щасливе кохання,- вони завжди зачіпають, і передають неймовірні емоції. Ні (посміхається), це не про моє кохання я тільки намагаюсь подати певну пісню, пережити цей момент передати його слухачу з усіма емоціями його задуму, але бувають рядки, які втілювли справжні події, і сам ще раз їх переживаю заново.

Полтавський гурт "Діти Фрістайла" відсвяткували рік на сцені (Фото), фото-2

Поділіться досягненнями за останній рік.

- Раніше виступали в МБК (Міський Будинок Культури), а зараз доросли до "Листопада" - вже доросли (жартує). За рік вже концертів 60-70 відіграли, маємо власні пісні. Виступаємо на сольних концертах найчастіше.

Ви пам'ятаєте свій перший концерт в Гадячі? І чому саме в цьому місті?

- Пам'ятаємо, це був перший концерт як гурту "Діти Фрістайла".  Неможливо забути те хвилювання не тільки за себе, а й за весь гурт, це просто не передати словами. Правду говорять, що якщо ти не хвилюєшся перед виходом на сцену то ти соціопат, чи говориш неправду. А вирішили перший концерт провести саме в Гадячі, бо я там з братом Анатолієм Супруненко до 11 років проживав, і це наша мала батьківщина.

Полтавський гурт "Діти Фрістайла" відсвяткували рік на сцені (Фото), фото-3

Були незручні моменти на сцені?

- Так, пам'ятаю як одного разу світло налаштували неправильно і у мене сталися тимчасові проблеми з зором, тоді разів 15 зі сцени ледве не впав (посміхається).

Які плани на майбутнє?

- Планів у нас небагато, ми просто хочемо записати ще пісні та виступати з ними. Та й все на даний момент.

Наближається День закоханих. Плануєте вітати полтавців концертом?

- Звісно будемо святкувати в Полтаві, але ще не знаємо як. Можливо графік зміниться і з'явиться черговий концерт. Але звісно ж це буде  в Полтаві, це ж наше рідне місто та й ми ще не дуже відомі і не мажори ще.

Ось так гурт "Діти Фрістайла" відсвяткували день народження гурту. Рівно рік тому музиканти вперше вийшли на сцену як гурт. 

Анастасія МІНЯЙЛО

#Полтава #гурт #автограф-сесія
Оголошення
live comments feed...