• Головна
  • У Полтаві протягом місяця збиратимуть кров для військових та онкохворих дітей
08:45, 16 лютого 2017 р.

У Полтаві протягом місяця збиратимуть кров для військових та онкохворих дітей

Полтавська «Фундація Регіональних Ініціатив» бере участь у Всеукраїнському проекті ВМГО ФРІ "Допомогти може кожен", який проходитиме з 20.02.2017 по 24.03.2017. 

Всеукраїнський проект "Допомогти Може Кожен" – це масштабний благодійний проект по збору крові, створений для усвідомлення населенням України важливості добровільної здачі крові для спасіння життя наших громадян. Кожен небайдужий може здати кров у переливному центрі свого міста, для того щоб врятувати декілька життів і популяризувати донорство крові. 

Кожного дня, з 20 лютого по 24 березня групи волонтерів відвідуватимуть Полтавський обласний центр служби крові за адресою вулиця Миколи Дмітрієва 5 для добровільної здачі крові. Вся донорська кров, по закінченню проекту буде передана в рівних долях на потребу воєнних шпиталів (допомога бійцям АТО) та у відділення гематології та онкології Полтавської обласної дитячої клінічної лікарні, відділи пологового будинків і в онкологічні відділи. 

Цей проект є не комерційним і не має ніякого відношення до будь-якої з політичних сил.

Якщо хочите долучитися до проекту, заповніть посилання на сторінці https://docs.google.com/forms/d/1-Irx0-rZYBuRVD7hfhu5..

Більше інформації про проект за посиланням https://vk.com/donorpoltava

#Полтава #донори #кров
Оголошення
live comments feed...