• Головна
  • У Полтаві відбудеться конференція щодо видобування корисних копалин, розвиток громад та збереження довкілля
16:20, 13 лютого 2017 р.

У Полтаві відбудеться конференція щодо видобування корисних копалин, розвиток громад та збереження довкілля

«Відкритий діалог. Видобування корисних копалин, розвиток громад та збереження довкілля».

Конференція відбудеться 15 лютого 2017 року з 9:30 до 17:00 за адресою: місто Полтава, Бізнес центр , вул.Котляревського 22 б, конференц-зал, 6 поверх.

Захід проводиться з метою ініціювання активного обговорення екологічних проблем регіонів, пов’язаних з діяльністю видобувних компаній та використання механізмів Ініціативи прозорості видобувних галузей (ІПВГ) для їх вирішення. До участі у заході залучаються представники органів державної влади, місцевого самоврядування, видобувних компаній та територіальних громад Полтавської області.

Ініціатива прозорості видобувних галузей – це реальний інструмент, який дає великий шанс на зниження рівня корупції у сфері видобувних галузей, шляхом розкриття інформації про розподіл доходів, оприлюднення відповідних звітів, даних про договори тощо. ІПВГ сприяє сталому розвитку громад, дозволяє підвищити конкурентоспроможність видобувних компаній та покращити інвестиційний клімат регіонів.

Ініціатива прозорості видобувної галузі підтримується Урядами Німеччини та Великої Британії через проект «Ефективне управління державними фінансами», що реалізується федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.

Щодо уточнень, звертайтесь за тел.: 0532(500-647),

38 (067)3570621 (Ярослав Карпенко), електронною поштою dvv.poltava@gmail.com

#Полтава #конференція
Оголошення
live comments feed...