• Головна
  • У Полтаві відбувся благодійний ярмарок зі збору коштів для безпритульних тварин
08:05, 12 лютого 2017 р.

У Полтаві відбувся благодійний ярмарок зі збору коштів для безпритульних тварин

11 лютого на Театральній площі відбувся благодійний ярмарок Добра. Організаторами даної ініціативи виступила зоозахисна організація «Право на життя».

Усі кошти, зароблені з продажу рукодільних авторських виробів та сувенірів та Дня Закоханих витратять на потреби безпритульних тварин.

Небайдужі полтавці могли також зробити пожертву в благодійний бокс або ж передати будь-яку іншу допомогу для тварин у вигляді теплих речей, медикаментів, корму.

Детально про діяльність організації «Право на життя» розповіла волонтерка Інна:

-         У вільний від роботи та навчання час, ми добровільно допомагаємо безпритульним тваринам знаходити житло. Оскільки у місті не має притулку, то з моменту надходження тварин до нас ми підшукуємо для них «перетримку домашнього типу». Кожен небайдужий може на певний час взяти тваринку до свого будинку. Усі коти та собаки вакцинуються, проходять медичну обробку від паразитів, стерилізуються. Пізніше ж їм знаходять господарів.

Теплої пори двічі на місяць у Сонячному парку ми проводимо благодійну акцію «Візьми щастя в дім», що дозволяє охочим обрати собі чотирилапого друга. У холодний сезон ми виходимо з ярмарками Добра, де продаємо різноманітні сувеніри, рукодільні вироби, біжутерію, виготовлену не лише руками наших волонтерів, а й просто людьми, які приносять свої вироби на продаж. Такі заходи проводимо один-два рази на місяць. Часто ярмарки Добра присвячуємо різним святам: Новий рік, Різдво, Міжнародний жіночий день.

За словами волонтерки підтримати безпритульних тварин може кожен, хто має бажання. Завжди потрібні люди, які б допомогли із транспортом,  перетримкою кота чи собаки, поширенням інформації про діяльність зоозахисної організації тощо.  

Юлія Одинець

#Полтава #ярмарок #тварини
Оголошення
live comments feed...