• Головна
  • Полтавський "екстреміст" презентував вірші з матюками
14:41, 11 лютого 2017 р.

Полтавський "екстреміст" презентував вірші з матюками

Полтавський "екстреміст" презентував вірші з ненормативною лексикою. Семен Хуанович Дакота (Віктор Волощенко) розпочав писати ще у школі, а тепер почав писати вже "по-дорослому".

"Людська тупість і моралізаторство стали натхненням для написання першого стібового твору "Професійна ода", який одразу знайшов коло шанувальників. Саме після цього я перестав писати у звичному вигляді", - розповів Depo.Полтава митець.

Свою діяльність він називає "псевдолітературним екстремізмом", а від звання поета вперто відмовляється.

Метод ненормативного висловлення думок у його віршах  додає колориту, наближає до реального життя, без цензури та прикрас.

По-друге, мат – це прояв довіри до аудиторії, адже зазвичай чемний Віктор може бути таким тільки у колі рідних та близьких.

Аудиторія митця – молодь від 18 років, а найстаршим поціновувачам творчості вже за 70.

Влучними та іронічними рядками він намагається донести, що треба вміти сміятись над самим собою і завжди залишатись людьми.

Славиться автор не тільки на Полтавщині, його вірш "Я – вчитель" здобув народне визнання.

Ексцентричну діяльність митця підтримує родина.

Автор вже видав та презентував свою першу збірку, яка набуває популярності по всій Україні.  Перфоманс та особистий зв'язок з аудиторією імпонують йому більше, ніж видавнича справа, тому наразі автор активно розширює матеріал для концертної програми.

#Семен #вірші #Хуанович #матюки #Дакота
Оголошення
live comments feed...