• Головна
  • Пішла з життя відома полтавська журналістка Ольга Полтавець-Гежа
11:20, 7 червня 2012 р.

Пішла з життя відома полтавська журналістка Ольга Полтавець-Гежа

5 червня 2012 року після тривалої, тяжкої хвороби пішла з життя власний кореспондент газети «Селянська правда від Івана Бокого» по Полтавській, Черкаській і Дніпропетровській областях Ольга Миколаївна Полтавець-Гежа

Вона народилася 3 лютого 1965 року в селі Рокита Великобагачанського району на Полтавщині. Ще в школі проявилися її любов до літератури, публіцистичної творчості, гостре почуття справедливості, готовність прийти на допомогу — що може бути кращим поясненням того, чому вона обрала нелегку, але таку потрібну суспільству професію журналіста?!

Після закінчення факультету журналістики Київського національного університету імені Тараса Шевченка працювала в цілому ряді періодичних видань, а також тележурналістом не лише в Україні, а й у ряді країн Європи.

Вона кілька років очолювала колектив телеканалу «Місто». Після О. М. Полтавець-Гежа працювала в газеті обласної організації СПУ «Трудова Полтавщина».

Особливо яскраво її непересічний журналістський талант проявився за час роботи у «Селянській правді від Івана Бокого». Її правдиве, мужнє слово на захист простих трудівників села знали і цінували в усій Україні.

Тепер її не стало, але пам’ять про Ольгу Миколаївну Полтавець-Гежу вічно житиме в серцях сотень тисяч людей.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...