• Головна
  • На Полтавщині підвищення заробітної плати не викликало скорочення робочих місць
14:45, 10 лютого 2017 р.

На Полтавщині підвищення заробітної плати не викликало скорочення робочих місць

9 лютого за участю заступника голови облдержадміністрації Олега Пругла відбулося засідання обласної міжвідомчої робочої групи з питання забезпечення реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці та дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати.

У заході також взяли участь представники профільних структурних підрозділів ОДА, Управління Держпраці у Полтавській області, Головного управління Державної фіскальної служби у Полтавській області, Національної служби посередництва і примирення в Полтавській області, Головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області та ін.

Як зазначив Олег Пругло, завданням даної робочої групи є моніторинг та контроль забезпечення у підвідомчих закладах та установах бюджетної сфери виконання вимог Закону України «Про Державний бюджет України на 2017 рік» та Закону України «Про оплату праці» в частині запровадження мінімальної заробітної плати з 1 січня 2017 року в розмірі 3 200 грн. «Для обласної влади важливо зберегти робочі місця та уникнути їх скорочення. Тому представники обласної міжвідомчої робочої групи зроблять усе для того,щоб у області було усе спокійно», - поінформував заступник голови ОДА.

Членами комісії було розглянуто ситуацію щодо стану оплати праці в навчальних закладах області, закладах охорони здоров’я, культури, соціального захисту населення та інших бюджетних установах. Було зазначено, що виплати заробітної плати у кожній галузі Полтавщини відбулися вчасно та відповідно до Закону України «Про оплату праці». Наприклад, як зазначив заступник директора Департаменту охорони здоров’я ОДА Юрій Курилко, у порівнянні з минулим роком медичним працівникам області було збільшено фонд заробітної плати в середньому на 40%. «У середньому по галузі заробітна плата становить 4 687 грн. Молодший медичний персонал отримує 3 325 грн, середній медичний персонал – 4 586 грн, лікарі – 6 547грн», - повідомив він.

Заплановано, що надалі робоча група буде щоквартально проводити моніторинг щодо підвищення мінімальної заробітної плати і розміру оплати праці працівників бюджетної сфери в розрізі навчальних закладів, закладів охорони здоров’я, культури, соціального захисту населення та інших бюджетних установ. Оскільки, відповідно до Закону України «Про оплату праці», розмір заробітної плати працівника за повністю виконану місячну (годинну) норму праці не може бути нижчим за розмір мінімальної заробітної плати.

#Полтава #зарплата #скорочення
Оголошення
live comments feed...