• Головна
  • Полтавські рятувлаьники провели тренування (ФОТО)
09:00, 7 червня 2012 р.

Полтавські рятувлаьники провели тренування (ФОТО)

Полтавські рятувальники провели спільні штабні тренування щодо ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій на транспорті.

В Полтаві пройшли спільні штабні тренування з особовим складом відділу МНС у місті Полтава та Полтавському районі та пожежно-рятувальними підрозділами Полтавського гарнізону, у т.ч. підрозділами аварійно-рятувального загону спеціального призначення Територіального управління МНС України в Полтавській області. Під час тренувань проводилися відпрацювання дій рятувальників під час проведення аварійно-рятувальних робіт при виникненні аварії на аеродромі при падінні літака та при виникненні дорожньо-транспортної пригоди на автомобільному транспорті з розливанням паливо-мастильних матеріалів з виливом небезпечно-хімічних речовин. Рятувальники відпрацьовували способи нейтралізації небезпечно-хімічних речовин, алгоритми дій керівників гасіння пожеж при аваріях на авіаційному та автомобільному транспорті, а також порядок організації аварійно-рятувальних робіт та, у разі необхідності, рятування потерпілих і надання першої медичної допомоги.

На підведені підсумків спільних штабних тренувань були відзначені приклади правильного виконання вправ вказані характерні помилки. Загалом рятувальники отримали відмінну оцінку рівню своєї підготовленості.

Полтавські рятувлаьники провели тренування  (ФОТО), фото-1
Полтавські рятувлаьники провели тренування  (ФОТО), фото-2
Полтавські рятувлаьники провели тренування  (ФОТО), фото-3
Полтавські рятувлаьники провели тренування  (ФОТО), фото-4
Полтавські рятувлаьники провели тренування  (ФОТО), фото-5
Полтавські рятувлаьники провели тренування  (ФОТО), фото-6
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
live comments feed...