• Головна
  • Євро-2012 не торкнулося полтавських пришкільних таборів
13:42, 6 червня 2012 р.

Євро-2012 не торкнулося полтавських пришкільних таборів

Термін перебування полтавських дітей у пришкільних таборах не залежить від проведення в Україні Чемпіонату Європи з футболу Євро-2012

Розпочався червень — Євро-2012 близько. До нього активно готуються не тільки у Києві, Харкові, Донецьку та Львові, де проходитимуть матчі, але й в інших українських містах. Полтава — не виключення. Так, до Євро-2012 хочуть підвищити рівень безпеки пропускного режиму на стадіон «Авіатор», що в Авіамістечку. До початку осені 2011 року обласна влада намагалася ліквідувати стихійну торгівлю, аби морально не травмувати туристів тощо.

До «Полтавщини» ж надійшла інформація про те, що у зв’язку з проведенням Євро-2012 зменшився і термін перебування полтавських дітей у пришкільних таборах. Таким чином, зміну скорочено з 21 дня до 14. Яким чином Чемпіонат Європи з футболу дотичний до наших дітей? Інформацію ми перевірили в управлінні освіти виконавчого комітету Полтавської міської ради. Там зауважили: справді, зміна у пришкільних та профільному таборі триває протягом 14 (робочих) днів: з 28 травня по 15 червня. Чому, пояснили так:

— Відповідно до Типового положення про дитячий заклад оздоровлення та відпочинку, відпочинкова зміна становить не менше 14 днів. І згідно з фінансуванням, полтавські діти проводять зараз свій час з користю у таборах з денним перебуванням протягом 14 днів.

Нагадаємо, нещодавно у Полтаві розпочали роботу пришкільні. На базі шкіл працює 40 таборів, при Полтавському міському центрі позашкільної освіти — профільний табір «Левада». Вартість оплати харчування для батьків — 119 гривень, тобто половина від необхідної суми. Про це повідомили у прес-службі Полтавської міської ради.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...