• Головна
  • Молоді лейтенанти влились у лави міліції Полтавщини
09:40, 6 червня 2012 р.

Молоді лейтенанти влились у лави міліції Полтавщини

5 червня, у стінах УМВС України в Полтавській області відбулася зустріч керівництва Управління з молодими фахівцями, які закінчили Харківський національний університет внутрішніх справ.

Уже сьогодні вони готові боротися зі злочинністю на вулицях Полтави та області. Молоді лейтенанти ознайомилися з майбутніми умовами роботи, поспілкувалися з старшими по службі та керівництвом структурних підрозділів.


Зустріч з молодими лейтенантами провели перший заступник начальника УМВС Ігор Савченко, начальник управління кадрового забезпечення В’ячеслав Царьов та його заступник Дмитро Дахно. Також у залі були присутні начальники галузевих служб та територіальних підрозділів.

Ігор Савченко наголосив на необхідності всілякої підтримки та практичної допомоги молодим фахівцям, а також на дотриманні вимог інституту наставництва.

Керівництво УМВС звернулося з настановами до молодих офіцерів, побажавши їм гідно нести службу в органах внутрішніх справ, неухильно дотримуватися дисципліни та законності, бути правоохоронцями нової формації.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...