• Головна
  • Сергій Тігіпко у Полтаві: «Нас не залякати!»
13:12, 5 червня 2012 р.

Сергій Тігіпко у Полтаві: «Нас не залякати!»

Народна прикмета - якщо до вас стали приїжджати чиновники, які за весь період своєї роботи погано уявляли, де знаходиться ваше місто, то скоро вибори.

Як ілюстрація до цього твердження, перед Трійцею до Полтави завітав Сергій Тігіпко, колись "сильний українець" з відеороликів, а тепер один з багатьох віце-прем`єрів уряду, на якого теперешні його однопартійці звалили найбільш неблагодарну і важку ношу - соціальну. Тобто знайшли цапа-відбувайла. І хоч як казав мені маститий політолог Денис Богуш, регіонали давно забули Тігіпку його нещасливе керування передбиворчою компанією Януковича-2004, все таки на цю неблагодарну ниву кинули саме Тігіпка.

Взагалі, якщо вірити офіційним заявам і пліткам, то від Тігіпка мало що залежить - він виступає у ролі спікера соціальних кроків Азарова за принципом - ми зробили, а ти поясни це народу і віддувайся за "покращення". Візит Тігіпка до Полтави був саме таким.

Звісно, полтавська обласна влада зі шкірі вилізла, щоб догодити столичному гостю. Показали інтернат для літніх людей, хлібозавод "Кулінічі" (який, як підмітив один з журналістів, користується популярністю в урядовців, незважаючи на незаконне отримання землі під будівництво і кіоски), обласний притулок для дітей-сиріт і навіть спектакль у театрі ляльок. Хоч всі прекрасно знають, що означає ця показуха, в тому числі і сам гість, всі тримали серйозну міну.

Гість виявився тямущим і зробив комплімент полтавцям: "Полтавщина знаходиться серед лідерів у соціальній політиці".

Трохи підпортила настрій Тігіпку полтавська громадськість в особі правозахисника Василя Ковальчука. На прес-конференції він перервав перелік досягнень  уряду у соціальній сфері простим запитанням: "Чому чорнобильцям знижено пенсії?" На що Тігіпко бадьоро відповів, що його не залякати (?).

Тобто проста констатація фактів у урядовців виглядає, як загроза?

Проте Тігіпко на слова громадського активіста уваги особливо не звернув і через кілька хвилин сказав присутнім, що "уряд підвищує і буде підвищувати пенсії та виплати соціально незахищеним верствам населення". також урядовець пообіцяв допомогти державним підприємствам у виплаті заборгованності у зарплаті.

Ще він заявив, що уряд планує знизити податки та збори заради підняття української економіки. Навіть правду-матку рубонув: "Ми дійшли до ручки з правоохоронними органами".

Мабуть, скоро вибори?

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
10:54, 8 травня
live comments feed...