
13:00, 5 лютого 2017 р.
У Полтаві підприємці протестуватимуть проти нового оподаткування
Завтра, 5 лютого, у Полтаві, біля будівлі облдержадміністрації відбудеться мітинг проти нововведень у податковому кодексі, які вступили в дію з 1 січня 2017 року.
«Через недалекоглядні та популістичні законопроекти влади величезна кількість підприємців вимушена закривати свій офіційний бізнес та переходити "у тінь", безліч працівників опинилась під загрозою звільнення, а працездатна частина населення взагалі все частіше задається питанням міграції за кордон. Навряд це те, що необхідно Україні», - закликають організатори.
Учасники акції вимагатимуть відмінити обов’язкову сплату ЄСВ у разі відсутності прибутку за звітний період та знизити податкову ставку.
Початок акції - о 10.00.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:49
Вчора
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
08:13, 1 травня
07:25, 27 квітня
07:16, 4 травня
