• Головна
  • Як встановити камін в будинку своїми силами
Реклама
17:42, 2 січня 2017 р.

Як встановити камін в будинку своїми силами

Реклама

Безумовно, наявність каміна в заміському будинку є великою перевагою. Для людини характерна тяга до відкритого вогню, нехай навіть цей вогонь сучасної традиції, схований за скляним екраном або дверцятами. Все одне приміщення з каміном, в якому горить вогонь, неодмінно буде улюбленим місцем відпочинку всіх членів родини. З точки зору теплової ефективності камін поступається спеціально обладнаним опалювальним пічкам або опалювальних систем на основі котла.

Камін виробництва компанії краткі несе зовсім інше навантаження додання приміщенню затишку, домашнього тепла і місця тяжіння всіх домашніх. В якості опалювальної системи камін зазвичай грає допоміжну роль. Втім, з деяких пір різниця між опалювальними печами та камінами сильно нівелювалася, так що нинішні печі-каміни часто відіграють роль основної опалювальної системи.

Де встановити топкову в будинку?

Як і будь-яке опалювальне обладнання, яке встановлюється в дерев'яному будинку, камін nordflam повинен відповідати всім правилам пожежної безпеки. Установка каміна справа досить складна і відповідальна і тому має сенс доручити її фахівцям. Тим не менш, слід знати і пам'ятати деякі правила, що стосуються пристрою і установки каміна в дерев'яному будинку, з тим, щоб при проектуванні каміна зробити оптимальний вибір місця установки, типу конструкції і матеріалів, з яких він буде зроблено. А згодом правильно його експлуатувати, не порушуючи правил пожежної безпеки і санітарних норм.

Як встановити камін в будинку своїми силами, фото-1

Про що слід пам'ятати при проектуванні каміна?

Фундамент під камін kaw met w17 закладається одночасно з будівництвом фундаменту будинку. Якщо рішення про будівництво каміна прийнято ще на етапі будівництва дерев'яного будинку, встановити камін буде найпростіше. Місце під установку, вид каміна, пристрій димоходів, будуть враховані в проекті і не доведеться вигадувати складні способи монтажу каміна в непристосованому спочатку місці. Фундамент під камін споруджується заздалегідь, разом з будівництвом основного фундаменту для будинку. Якщо потрібно спорудження каміна на другому поверсі повинно бути передбачено нарощування каміна першого поверху в міжповерховому перекритті. Використання зведення каміна першого поверху в якості фундаменту для пристрою каміна на другому поверсі найбільш оптимальним варіантом. Рідко хто споруджує в дерев'яних будинках бетонні перекриття. А установка каміна на дерев'яному перекритті досить проблематична.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
«Про цю «пам’ятку» знають навіть у США»: коли з подвір’я пенсіонерки у Полтаві вдруге приберуть «гору» сміття, яку видно з Білої Альтанки
«Брав» Берлін, «отримав» Полтаву»: що чекає на радянській танк, який колись "пригнав" в Полтаву "кремлівський інструктор"
Полтава під зливовим дощем попрощалася із загиблими захисниками України Юліаном Матвійчуком та В’ячеславом Родіоновим (ФОТО)
У Полтаві на "Хитрому ринку" продають полуницю по 115 грн, а за черешню "просять" від 100 грн
Оголошення
live comments feed...