• Головна
  • Відкритий бюджет у Полтаві — хто ініціатор
12:03, 29 січня 2017 р.

Відкритий бюджет у Полтаві — хто ініціатор

26 січня бюджетна комісія не рекомендувала на розгляд сесії проект рішення щодо впровадження «Відкритого бюджету», який розробляв депутат міської ради Вадим Ямщиков та голова ГО «Полтавська платформа» Альона Гончаренко.

Як виявилося безпосередньо на комісії, меморандум щодо впровадження даної ініціативи вже підписаний міським головою Олександром Мамаєм та відправлений на підпис до Центру політичних студій та аналітики «ЕЙДОС», який є розробником програмного продукту. Як наголошують деякі депутати, немає необхідності підримувати проект рішення щодо впровадження системи. 

Цього ж дня заступник міського голови з юридичних питань Віталій Нікіпелов повідомив на своїй сторінці у Фейсбуці, що меморандум щодо впровадження «Відкритого бюджету» був підписаний за ініціативи депутата Андрія Матковського

Це викликало непорозуміння з боку опозиційних депутатів та тих, хто приймав участь у розробці проекту рішення. Адже ініціаторами даної ініціативи були зовсім інші люди. 

Журналісти ГромадськогоТБ.Полтава намагалися з’ясувати, кому все ж таки належить дана ініціатива та чим відрізняється меморандум від запропонованого проекту рішення. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Полтава #бюджет

Коментарі

Оголошення
live comments feed...