14:00, 29 січня 2017 р.
У Полтаві відбувся фестиваль майстер-класів
26 січня в Полтавському обласному центрі естетичного виховання учнівської молоді відбувся грандіозний захід – обласний фестиваль майстер-класів.
Керівники гуртків Центру та спеціально запрошені викладачі ремесл зі всієї Полтавської області провели майстер-класи для понад 260 дітей з обмеженими можливостями. До фестивалю ОЦЕВУМ підготувався ретельно. Юні учасники мали можливість відвідати 20 майстер-класів, серед яких: 5 з художньої самодіяльності(вокал, хореографія, декламаторське мистецтво, інструментальний та цирковий жанри),3 - образотворче мистецтво та 12 майстер-класів з декоративно-ужиткового мистецтва.
Журналісти мали можливість проглянути як проходили майстер-класи у кожному жанрі. На декламаторському мистецві були присутні діти, котрі хотіли зв’язати своє життя зі сценою. Педагог досить лояльно, коректно, проте чітко навчав дітей, він намагався розвинути уяву та позбавити сором’язливості учнів. Діти зізналися, що на майстер-клас вони прийшли не самі, а за запрошенням викладачів, проте прослухавши декілька хвилин, всі зрозуміли, що це саме те, що їм подобається.
Наступний майстер-клас, на якому ми змогли побувати – лозоплетіння. Вироби з лози вийшли у дітей досить аутентичними, всіх захопила простота, доступність матеріалу. Варто зауважити, вироби з лози, так само як і гончарні, були досить самобутніми, несли в собі власне українську історію. Досить дивно було зустріти на гуртку в’язання, живопису, батику, квілінгу та оригамі хлопців. Взагалі-то хлопці досить вправні майстри. Їм вдалося разом з педагогом по різьбленню дерева, перетворити звичайну частинку фанери на витвір мистецва.
Сьогодні в тисячний раз преконалися в тому, що наші дівчата співучіші за соловейка, вправніші за будь-якого художника світу та найтерплячіші ніж будь-який майстер з бісероплетіння.
Мистецтво об’єднує! В цьому ми переконалися завдяки майстер-класу з ліплення, паперової пластики, ліплення з тіста та м’якої іграшки, де дітлахи показали вміння працювати в парі, виявили свою чуйність та здатність до взаємодопомоги. Вони довели, що мистецтво лікує.
Справжню естетичну насолоду нам вдалося отримати на занятті з хореографії, оригінального жанру та інструментального. Діти засвоювали весь матеріал на льоту. Справжні таланти, які повинні розвиватися.
Загалом день був досить насиченим. Ми зустріли дітей, котрі повинні не навчатися, а навчать. Ми маємо черпати в них самовіддачу, любов до рідної справи, здатність до взаємодопомоги. Вони не складають руки, а впевнено йдуть вперед. Радіють кожному успіху, вдячні кожному дню.
Організатори конкурсу дали дітям відсоток щастя, адже вони найбільше цього потребують.
Більше фото за посиланням.
Олександра Гавриленко
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Спецтема
Оголошення
13:21, 1 грудня
9
22:50, 30 листопада
12
13:21, 1 грудня
1
21:07, 27 листопада
live comments feed...