• Головна
  • «Нафтогаз України» припинив постачання природного газу до ряду підприємств Полтавщини
11:53, 26 січня 2017 р.

«Нафтогаз України» припинив постачання природного газу до ряду підприємств Полтавщини

НАК «Нафтогаз України» відмовився поставляти природний газ деяким теплопостачальним організаціям Полтавщини.

Відповідне повідомлення було опубліковано прес-службою компанії на сайті:

«ПАТ «Полтаваз» повідомляє, що на січень 2017 року постачальником НАК «Нафтогаз України» не виділено ліміт природного газу для підприємств Полтаваелектро УПП УТОС, КП ЖКК с. Розсошенці, Хорольський агропромисловий коледж, ПАТ «Карлівський машинобудівний завод».

Так, з причин заборгованості   КП ЖКК с. Розсошенці Полтавського району за спожитий природний газ,   невиконання  узгодженого графіку погашення заборгованості НАК «Нафтогаз України» не здійснювала постачання природного газу для виробництва теплової енергії для  всіх категорій споживачів у грудні 2016 р. та січні 2017 р.

З урахуванням вищезазначеного,    названим підприємствам ПАТ  «Полтавагаз» надіслані повідомлення про припинення несанкціонованого споживання газу, необхідність самостійно відключитися від газових мереж та    підготувати до  пломбування газоспоживне обладнання в установлені терміни.

Через невиконання підприємствами законодавчих вимог,  ПАТ «Полтавагаз», керуючись Кодексом  газорозподільних систем, 26 січня 2016 року о 9.00 припиняє розподіл природного газу Полтаваелектро УПП УТОС, КП ЖКК с. Розсошенці, Хорольським агропромисловим коледжом, ПАТ «Карлівський машинобудівний завод» до врегулювання  відносин зазначеними споживачами з НАК «Нафтогаз  України».

На підставі вищевикладеного    споживачам по всіх питаннях постачання гарячої води та теплової енергії  необхідно  звертатись до вищезгаданих організацій.

Читайте также: Арсеній Яценюк "витрусив" з АК «Нафтогаз Україна» 50 квартир для полтавських правоохоронців

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Нафтогаз #тепло #Полтава
Останні новини
ТОП новини
«Про цю «пам’ятку» знають навіть у США»: коли з подвір’я пенсіонерки у Полтаві вдруге приберуть «гору» сміття, яку видно з Білої Альтанки
«Брав» Берлін, «отримав» Полтаву»: що чекає на радянській танк, який колись "пригнав" в Полтаву "кремлівський інструктор"
У Полтаві на "Хитрому ринку" продають полуницю по 115 грн, а за черешню "просять" від 100 грн
Полтава під зливовим дощем попрощалася із загиблими захисниками України Юліаном Матвійчуком та В’ячеславом Родіоновим (ФОТО)
Оголошення
live comments feed...