• Головна
  • Жеваго не відмовився від ідеї побудувати на Полтавщині металургійний комбінат
18:02, 31 травня 2012 р.

Жеваго не відмовився від ідеї побудувати на Полтавщині металургійний комбінат

Проект будівництва металургійного заводу "Ворскла сталь» не зупинений, але реалізується повільними темпами через проблеми із залученням кредитних коштів, викликаних низьким кредитним рейтингом України, повідомив народний депутат України Костянтин Жеваго, власник швейцарської компанії Vorskla Steel AG і мажоритарний акціонер гірничорудної компанії Ferrexpo.

За його словами, цього року на об'єкті буде побудовано перше складське приміщення, в яке вже вкладено кілька мільйонів доларів. Крім того, щороку вкладаються кошти в інфраструктуру, об'єкти водо-і енергопостачання підприємства.

Але через проблеми з фінансуванням відсутні поставки законтрактованого технологічного обладнання для «Ворскла сталі». Наприклад, контракт на поставку обладнання укладений з австрійською компанією Siemens VAI, проте австрійське кредитне агентство Austrian exports agency не може видати кредитну гарантію для поставки обладнання на «Ворскла сталь».

Він також повідомив, що після парламентських виборів покращиться економічна ситуація і підвищиться суверенний кредитний рейтинг України.

Оголошення
live comments feed...