• Головна
  • Полтавських співаків запросив на прослуховування Меладзе
16:00, 31 травня 2012 р.

Полтавських співаків запросив на прослуховування Меладзе

Полтавських юних вокалістів запросили на кастинг до Костянтина Меладзе. Юні вокалісти змагатимуться за право участі у дитячому «Голосі країни».

Полтавські юні вокалісти, лауреати Всеукрїнського фестивалю «Шукаємо таланти» візьмуть участь у кастингу на участь у дитячій версії популярного шоу «Голос країни».

Проводити кастинговий відбір буде відомий продюсер Костянтин Меладзе.

— Участь у кастингу запросили взяти переможців фестивалю за останні кілька років, — повідомив Віталій Нечитайло, директор фестивалю «Шукаємо таланти». – За умовами майбутнього проекту, зйомки якого будуть влітку (точну дату поки не відомо), участь у шоу зможуть узяти лише діти до 15 років.

На кастинг, в якому братимуть участь діти з різних українських міст, поїдуть юні вокалісти з міста та області. Серед них:  Марія Жижко і  Окуа Ніколь-Естер (Полтава), Анастасія Бакунова (м. Кобеляки), Анастасія Овчарик (м. Лубни), дует «Анна Щербина та Роман Олексієнко» (м. Червонозаводське), Руслан Коршунов (Гадяцький район), Інна Синягівська (Нові Санжари).

На екрани шоу вийде восени цього року. Відомо, що три зіркові тренери (хто саме — поки не відомо) на так званих сліпих прослуховуваннях обиратимуть учасників, які будуть змагатися за звання найкращого вокаліста. Потім сформують команди, змагання яких проходитимуть в прямому ефірі. Дитячий голос країни обиратимуть телеглядачі.

Оголошення
live comments feed...