• Головна
  • Полтавська міська рада збирається ліквідувати комунальне підприємство
17:00, 24 січня 2017 р.

Полтавська міська рада збирається ліквідувати комунальне підприємство

На наступну сесію Полтавської міської ради винесено питання «Про припинення юридичної особи - комунального підприємства «Полтавська міська шляхово-експлуатаційна дільниця» Полтавської міської ради  шляхом його ліквідації».

Причина для такого рішення - постійне погіршення фінансового стану та подальшою недоцільністю функціонування. Очолює підприємство колишній заступник міського голови Полтави Юрій Кропивка.

Кредитор протягом двох місяців з дня оприлюднення повідомлення про рішення щодо припинення юридичної особи можуть пред’являти свої вимоги. Вимоги кредиторів приймаються за юридичною адресою боржника.

Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань містобудування, архітектури, розвитку міського господарства, транспорту, розвитку підприємницької діяльності, розвитку міста, інвестицій, туризму (О. Бєлоножко)

Наразі на сайті оприлюднений лише проект рішення, без відповідних додатків. 

Нагадаємо, на минулій сесії Олександр мамай заявив, що підприємство має бути ліквідоване через свою нерентабельність.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Полтава #сесія #МШЕД
ТОП новини
«Про цю «пам’ятку» знають навіть у США»: коли з подвір’я пенсіонерки у Полтаві вдруге приберуть «гору» сміття, яку видно з Білої Альтанки
«Брав» Берлін, «отримав» Полтаву»: що чекає на радянській танк, який колись "пригнав" в Полтаву "кремлівський інструктор"
У Полтаві на "Хитрому ринку" продають полуницю по 115 грн, а за черешню "просять" від 100 грн
Полтава під зливовим дощем попрощалася із загиблими захисниками України Юліаном Матвійчуком та В’ячеславом Родіоновим (ФОТО)
Оголошення
live comments feed...