• Головна
  • За 2016 рік сервісні центри МВС Полтавщини провели близько 60 тисяч реєстраційних операцій
10:33, 24 січня 2017 р.

За 2016 рік сервісні центри МВС Полтавщини провели близько 60 тисяч реєстраційних операцій

Послідовність, відкритість, інновації – ось кредо, з яким стартувала реформа у напрямку надання державних послугв системі МВС. В її основу покладено інноваційні підходи, запровадження державно-приватних партнерських відносин, доступність державної установи для громадян та комунікаційну відкритість.

Про результати щоденної праці сервісних центрів МВС в Полтавській області протягом 2016 року – мовою цифр далі.

Працівниками семи територіальних сервісних центрів МВС нашої області проведено 59985 реєстраційних операцій. У ході реєстрації (перереєстрації) було виявлено 79 транспортних засобів, агрегатні частини яких змінено чи підроблено; встановлено 1 особу та 5 транспортних засобів, що перебували в розшуку на території України. Працівниками Експертної служби МВС оглянуто 42487 транспортних засобів, проведено 26454 експертних досліджень. Протягом минулого року 24 автовласники отримали індивідуальні номерні знаки.

Постійно триває робота у напрямку екзаменаційної роботи. Протягом минулого року 14359 громадян стали водіями і вперше отримали посвідчення. 2255 водії змогли відновити посвідчення водія після втрати чи викрадення. 11345 водії зросли у майстерності керувати автотранспортом – відкрили нові категорії.

754 водії, по закінченню навчання, отримали посвідчення водіїв, що здійснюють перевезення небезпечних вантажів, а 334 пройшли перепідготовку, про що отримали відповідний документ. А також підготовлено 41 уповноваженого, діяльність якого пов’язана з дорожнім перевезенням небезпечних вантажів та видано 36 свідоцтв уповноваженого з питань безпеки перевезень небезпечних вантажів автомобільними дорогами.

Регіональний сервісний центр МВС в Полтавській області налагодив двосторонній контакт із громадянами: на Фейсбук-сторінці Регіонального сервісного центру МВС завжди можна отримати компетентну інформацію та консультацію.

Сервісні центри МВС прагнуть довести, що державний сервіс може бути якісним та комфортним.

Прес-служба РСЦ МВС в Полтавській області

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Полтава #сервісніцентри #МВС
Останні новини
ТОП новини
«Про цю «пам’ятку» знають навіть у США»: коли з подвір’я пенсіонерки у Полтаві вдруге приберуть «гору» сміття, яку видно з Білої Альтанки
«Брав» Берлін, «отримав» Полтаву»: що чекає на радянській танк, який колись "пригнав" в Полтаву "кремлівський інструктор"
Полтава під зливовим дощем попрощалася із загиблими захисниками України Юліаном Матвійчуком та В’ячеславом Родіоновим (ФОТО)
У Полтаві на "Хитрому ринку" продають полуницю по 115 грн, а за черешню "просять" від 100 грн
Оголошення
live comments feed...