14:08, 30 травня 2012 р.

Гудбай, Павлов

Отже, це відбулось. Головний тренер ФК "Ворскла" Микола Павлов, який очолював команду останні п'ять років і завдяки якому "Ворскла" перейшла з аутсайдерів Прем'єр-ліги у міцні середнячки, повернувся знову до Маріуполя очолювати команду "Іллічівець" (екс-"Металург"). Контракт з маріупольцями було підписано вчора.

Як повідомили маріупольські колеги-журналісти, Павлова умовив повернутися Герой України Володимир Бойко, в недалекому минулому некоронований хазяїн Маріуполя. Керований Бойком металургійний комбінат ім. Ілліча є офіційним спонсором "Іллічівця" (звідки і назва фактично всіх команд Маріуполя з ватерполу, гандболу (крім баскетбольної команди "Азовмаш", спонсором якого є одноіменний машинобудівний концерн, номінальним власником якого є народний депутат України Олександр Савчук)).

Нагадаємо, що саме Павлов до 2004 року очолював "Металург", а потім "Іллічівець", перейменований особисто Бойком. "Іллічівець" Павлова свого часу добрався до участі в єврокубках. А з "Ворсклою" Павлов виграв Кубок України та двічі виводив команду до розіграшу Ліги Європи.

Втім, свято місце, як відомо. не прохолоне. Миколі Павлову вже знайшли заміну, і не одну. Серед претендентів на вакантний пост головного тренера "Ворскли" - гендиректор "Севастополя" Олег Кононов, а також наставник кількох українських клубів Михайло Фоменко, екс-тренер "Динамо", "Металіста" і "Таврії".

Оголошення
live comments feed...