• Головна
  • Премії та допомога: яку заробітну плату отримуватиме міський голова Полтави у 2017 році
12:30, 22 січня 2017 р.

Премії та допомога: яку заробітну плату отримуватиме міський голова Полтави у 2017 році

На наступну сесію Полтавської міською ради, яка відбудеться 31 січня винесено проект рішення «Про  умови оплати праці міського голови».

Згідно з проектом рішення, оприлюдненим на сайті міськради, розмір щомісячної премії в 2017 році Полтавському міському голові  буде призначено у розмірі 50 відсотків від середньомісячної заробітної плати за місяць в межах затверджених видатків на оплату праці, враховуючи економію фонду оплати праці.

Розмір премій до державних та професійних свят в 2017 році Полтавському міському голові в межах затверджених видатків на оплату праці згідно з додатком.

Крім того, якщо рішення буде прийняте, Полтавський міський голова  в 2017 році  отримуватиме матеріальну допомогу для вирішення соціально-побутових питань в розмірі середньомісячної зарплати та допомогу для оздоровлення при наданні щорічної відпустки у розмірі середньомісячної заробітної плати, згідно з розпорядженнями міського голови.

За рахунок економії фонду оплати праці здійснювати в 2017 році одноразові преміювання Полтавського міського голови  відповідно до особистого вкладу в загальні результати  роботи, за виконання особливо важливих завдань, до державних та  професійних свят, ювілеїв, тощо, в розмірах не більше середньомісячної заробітної плати, згідно з розпорядженнями міського голови.

Нагадаємо, середня заробітна плата міського голови Полтави, згідно з декларацією за 2015 рік склала більше 20 тисяч гривень в місяць.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Полтава #Мамай #зарплата

Коментарі

Оголошення
live comments feed...