15:54, 30 травня 2012 р.

Нас знову кинули...

Працівники фінансової піраміди відомого російського афериста Сергія Мавроді «МММ-2011» у всіх філіях по Україні повністю припинили виплати вкладів. Як повідомляють десятинники і сотники даної піраміди, надійшло розпорядження про повне припинення виплат як виграшів, так і вкладів учасників даної піраміди, повідомили "Коментарі".

За словами самих учасників системи, зв'язок з так званими десятинникам і сотниками системи повністю втрачений, виплати дійсно припинені. У випадку, коли все ж вдається зв'язатися з адміністраторами піраміди, вкладники отримують однакову відповідь: «Піраміда звалилася, всіх попереджали, грошей немає і не буде». Заяви про те, що все всім платиться і піраміда функціонує не відповідає дійсності.

За словами учасників, вкладники, які встигли забрати свої гроші, втратили до 90% вкладу. Зі свого боку сам Мавроді визнав факт призупинення виплат. «У зв'язку з призупиненням виплат виграшів просимо всіх учасників системи не піддаватись паніці і звернутися до своїх десятинників для забезпечення повернення вкладів. Точні терміни можна уточнити у своїх десятинників», — написав Мавроді в своєму блозі. 

Вкладники з різних міст України пишуть на форумах і на сторінках Facebook про масове закриття офісів в «МММ-2011» в регіонах. Також масово звучать заяви про відмову «МММ-2011» повернути вклади.

Цього і слід було очікувати. Російські аналітики передбачали крах МММ-2011 на червень 2012 року (якраз під ЄВРО-2012), але трохи помилились. Дивно, що зараз після більш ніж гучного краху російської фінансової піраміди "МММ" 1994 року, в Україні знайшлися, скажемо так, "добровольці", які незважаючи на попередження і гіркий досвід, все таки віднесли власні гроші до кишені афериста. Хто у цьому винен?

Оголошення
live comments feed...