• Головна
  • Полтавський вчитель переміг у футбольному конкурсі
17:22, 29 травня 2012 р.

Полтавський вчитель переміг у футбольному конкурсі

Вчитель з Полтавської школи № 10 ім. В. Г. Короленко став переможцем у конкурсі від Федерації Футболу та освітньої мережі «Щоденник. ua»

З 20 березня 2012 року школи України брали участь у Всеукраїнському конкурсі «Живи здорово», організаторами якого виступили Федерація Футболу України та освітня мережа «Щоденник.ua».

Конкурсна програма складалася з двох частин — «Рецепти здорового способу життя» та «Шкільний футбол — це здоров’я». Для конкурсу «Рецепти здорового способу життя» необхідно було у формі ілюстрованої розповіді відобразити приклади здорового способу життя, який ведуть конкурсанти або до якого прагнуть долучитися. А в номінації «Шкільний футбол — це здоров’я» брали участь відеоролики та фотографії, що відображали те, наскільки активно в школах грають або цікавляться футболом.

В конкурсі «Шкільний футбол — це здоров’я» ІІ місце посів адміністратор Полтавської школи № 10 імені В. Г. Короленка Антон Мартинов.

Школярі та педагоги за перемоги в конкурсах від ФФУ та «Щоденник.ua» отримали багато призів, серед яких: дипломи, статуетки, футбольні м’ячі з символікою «Євро-2012» та з підписом гравця національної збірної команди України, футболки національної збірної команди України, футбольні м’ячі «Adidas», книги «Їжа чемпіонів від героїв футболу!» та дипломи Respect your Health.

Оголошення
live comments feed...