• Головна
  • У Полтаві продовольчий магазин на Браїлках став причиною ворожнечі
13:35, 16 січня 2017 р.

У Полтаві продовольчий магазин на Браїлках став причиною ворожнечі

Мешканці будинку № 3, що на вул. П. Юрченка у м. Полтаві, мають колективну скаргу на порушення спокою, тиші та цілісності їнього будинку. За словами місцевої громади, ці порушення відбуваються, починаючи з 24 грудня минулого року, і спричинені діями господаря продуктового магазину на першому поверсі приміщення. 

Мешканка даного будинку Марина Демчук зауважує:

«Власник нежитлового приміщення першого поверху Худяк Ю. О. здав частину цього приміщення в оренду ФОПу Цубікову В.С., який 31 грудня 2016 р. відкрив тут магазин "Екопродукт". 

Тепер мешканці одностайно категорично проти відкриття продовольчого магазину у своєму домі та вимагають громадських слухань від влади міста за цим питанням.

За словами мешканців, з того часу в будинку постійно ведуться будівельно-монтажні роботи, навіть у вихідні дні та вночі. Всі відповідні виклики поліції з цього приводу, яких було приблизно десять упродовж двох тижнів, були внесені до ЄРДР.

- Окрім теплового та вентиляторного обладнання, у цьому приміщенні на першому поверсі, під квартирами людей, було розміщене потужне холодильне обладнання, чи то старе, чи то неякісне. Воно створює просто неможливі умови для відпочинку безкінцевим лязганням, перепідключенням і таким гудінням, що складається враження життя на електростанції. В нічний час шумить набагато гучніше, ніж вдень. 
Коли всі люди готувались до свят, ми, мешканці будинку, змушені були постійно викликати поліцію, бо на нашу адресу лунали погрози. Роботи на першому поверсі велись і у вихідні дні. 
Ми вже писали листи до влади міста, прокуратури, Управління житлово-комунального господарства, архітектурно-будівельної інспекції. Всі наші звернення, і письмові, і особисті, не мають жодних наслідків! 
29 грудня представники нашої громади звернулись на прийом за особистими питаннями до заступника міського голови Олексія Чепурка.
Ми вимагали привернення уваги очільників влади та ЖЕО №2 до існуючих проблем у нашому старенькому будинку, які спричинили власник та орендар приміщень першого поверху. Також ми просимо провести оцінку стану будинку експертною комісією, представниками всіх відповідних установ та представниками громадськості, яка б дозволила нам мати офіційно задокументовані висновки. Експертні висновки та акти можуть допомогти нам у тому, щоб захищати свої права, як мешканців, через суд, тому що на даний момент ми не маємо допомоги від всіх вищезазначених установ. 

Заступник міського голови Олексій Чепурко при зустрічі 29 грудня пообіцяв нам, що наш будинок відвідають працівники ЖЕО №2 та складуть акт того, що діється у підвалі і на даху, але до цього часу так ніхто і не з'явився. Ми вважаємо, що проблема саме в тому, що ЖЕО №2 (на балансі якого знаходяться наші помешкання) не виконує своїх функцій, не звертаючи уваги на його стан, і це може бути причиною аварійних ситуацій у майбутньому»,
 — розповідає Марина Демчук.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Полтава #магазин #конфлікт
Останні новини
ТОП новини
«Про цю «пам’ятку» знають навіть у США»: коли з подвір’я пенсіонерки у Полтаві вдруге приберуть «гору» сміття, яку видно з Білої Альтанки
«Брав» Берлін, «отримав» Полтаву»: що чекає на радянській танк, який колись "пригнав" в Полтаву "кремлівський інструктор"
У Полтаві на "Хитрому ринку" продають полуницю по 115 грн, а за черешню "просять" від 100 грн
Полтава під зливовим дощем попрощалася із загиблими захисниками України Юліаном Матвійчуком та В’ячеславом Родіоновим (ФОТО)
Оголошення
live comments feed...