• Головна
  • У Полтаві спіймали «на гарячому» працівника лікеро-горілчаного заводу
09:11, 29 травня 2012 р.

У Полтаві спіймали «на гарячому» працівника лікеро-горілчаного заводу

Торгівля спиртним – прибуткова справа. Тому іноді цим займаються люди, далекі від ліцензованої діяльності. Завдання правоохоронців – викривати таких горе-продавців, які своїми діями можуть завдати шкоди здоров’ю інших.

Так, днями працівники міліції Київського району міста Полтава спіймали «на гарячому» 54-річного працівника лікеро-горілчаного заводу, який незаконно вивозив з місця роботи спиртні напої з метою їх подальшого збуту.

Вказана продукція не відповідала Державному стандарту України. Винахідливому робітникові загрожує покарання за частиною 1 статті 204 Кримінального кодексу України (незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів).

Санкція цієї статті передбачає штраф від 8500 до 17850 гривень або обмеження волі на строк до трьох років, з конфіскацією незаконно виготовленої продукції та обладнання для її виготовлення.

А у Шишацькому районі незаконним збутом горілчаних виробів займалася пенсіонерка. У 53-річної жінки правоохоронці вилучили 8,5 літрів горілки, яку вона продавала за місцем мешкання. Вилучені речові докази направлено до Науково-дослідного експертно-криміналістичного центру при УМВС.

Пенсіонерці загрожує відповідальність за частиною 1 статті 202 Кримінального кодексу України (порушення порядку зайняття господарською діяльністю). ЇЇ чекає штраф від 1700 до 4250 гривень або виправні роботи на строк до двох років, або обмеження волі на той самий строк.

Оголошення
live comments feed...