• Головна
  • На Полтавщині в прийомних сім'ях виховується 338 дітей-сиріт
17:01, 28 травня 2012 р.

На Полтавщині в прийомних сім'ях виховується 338 дітей-сиріт

У Полтавській області майже 77% дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування,  охоплено сімейними формами виховання.

Як повідомляє прес-служба Полтавскої ОДА, попередження дитячої бездоглядності, безпритульності та розвиток сімейних форм виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, обговорювали сьогодні на нараді у голови облдержадміністрації.

Начальник служби у справах дітей Інна Конончук повідомила, що завдяки  проведеній роботі у 2012 році до сімейними формами виховання  охоплено 145 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. У тому числі усиновлено 24 (з них громадянами України – 16) дітей, встановлено опіку та піклування над 92 дітьми. Більше ніж удвічі збільшено кількість дітей, влаштованих до  прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу. Так, протягом 2012 року до прийомних сімей влаштовано 29 (у 2011 – 13) дітей.

«Загалом у 24 дитячих будинках сімейного типу та у 131 прийомній сім’ї виховуються 338 дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування. Переважна більшість з них – брати і сестри», - зазначила Інна Конончук.

Голова облдержадміністрації Олександр Удовіченко акцентував увагу на тому, що потрібно докладати більше зусиль щодо влаштування дітей до будинків сімейного типу та прийомних сімей, а кількість інтернатних установ дещо зменшити.

«Потрібно поставити завдання побудувати будинки сімейного типу у тих районах, де їх немає, щоб у кожному був хоча б один такий заклад», - наголосив Олександр Удовіченко.

Загалом кількість дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, порівняно з аналогічним періодом минулого року, у Полтавській області зменшилась на більш ніж 4%.

Оголошення
live comments feed...