• Головна
  • Серед карикатур на трьох мерів Полтави зникло зображення Олександра Мамая
16:10, 25 травня 2012 р.

Серед карикатур на трьох мерів Полтави зникло зображення Олександра Мамая

З фойє театру імені Гоголя зникла карикатура міського голови Полтави Олександра Мамая. Зображення двох попередніх мерів зосталися

Учора у Полтаві відзначили день «Полтавського вісника». З цієї нагоди полтавці зібралися на концерт в обласному театрі імені М. Гоголя. Серед присутніх були і представники міської влади — мер Полтави Олександр Мамай та секретар міської ради Оксана Деркач.

Ветеранам редакції вручили квіти. Виступили для присутніх представники учасників обласного театру ляльок, гурту «Краяни», учасники шоу «Україна має талант» — ансамбль «Сувенір», та інші.

У холі театру Гоголя на присутніх чекав сюрприз — вже відомі, проте досить популярні серед полтавців, карикатури трьох останніх мерів нашого міста, виконані карикатуристом «Полтавського вісника» Євгенієм Самойловим. На першій карикатурі зобразили Анатолія Кукобу — у касці. На другій — Андрія Матковського з мітлою, на якій висить бірка «Новинка». Третя карикатура була зроблена на Олександра Мамая. Його зобразили в тільняшці та з веслом у руці. На останньому був надпис назви відомої усім громадської організації, яка нерідко висвітлює свою діяльність через офіційний сайт Полтавської міської ради, не маючи до цього органу місцевого самоврядування жодного стосунку.

Проте через певний час карикатура на Олександра Мамая зникла. Читачі встигли сфотографувати тільки зображення Анатолія Кукоби та Андрія Матковського. Як, що і куди, ніхто не бачив. До речі, під час заходу Олександр Мамай пообіцяв допомогти редакції «Полтавського вісника» в оновленні оргтехніки та організувати для колективу поїздку в одне з міст України. Про це сказано на сайті Полтавської міської ради.

Оголошення
live comments feed...