• Головна
  • Мер Полтави мокнув під дощем зі школярами на останньому дзвонику
15:40, 25 травня 2012 р.

Мер Полтави мокнув під дощем зі школярами на останньому дзвонику

Учні та міський голова Олександр Мамай мужньо вистояли лінійку з приводу закінчення навчального року.

Журналіст «Кола» побувала сьогодні зранку на святі останнього дзвоникав спеціалізованій школі №5, куди вітати дітей прийшов мер Полтави Олександр Мамай.

З квітами в одній руці, парасольками в іншій школярі вишикувались на площадці перед входом до школи. Адміністрації закладу, Олександру Мамаю, його заступниці Світлані Порохні та начальнику управління освіти Наталії Дороховій довелось стояти просто неба під дощем, що накрапав.

Після слів привітань від директора школи та міського голови перейшли до вручення грамот і відзнак відмінникам, спортсменам і талантам школи. Коли настав момент вітати учителів, частина дітей, замість своїх наставників, побігла одаровувати букетами міського голову. Той, розчулений такою увагою, пообіцяв наступного року прийти до цієї школи більш підготовленим. Мабуть, Олександр Мамай мав на увазі якісь подарунки.

Через погодні умови програму свята дещо скоротили. Учні не розповідали віршиків, присутні побачили лише один танець. Однак це не зіпсувало настрою дітям. Для них пролунав останній дзвінок, а це означає: попереду три місяці відпочинку.

Крім цього навчального закладу, міський голова сьогодні встигнув ще побувати у школах № 9, 24, 25 та 8.

Нагадаємо, у травні дзвоник у полтавських школах лунав двічі: сьогодні та окремо для випускників-одинадцятикласників. Такі корективи у навчальний процес вніс чемпіонат з футболу ЄВРО-2012.

Оголошення
live comments feed...