• Головна
  • Полтава занурилась у змагання. Водночас тут відбулося 2 творчих конкурси (ФОТО)
14:48, 25 травня 2012 р.

Полтава занурилась у змагання. Водночас тут відбулося 2 творчих конкурси (ФОТО)

Конкурс кращих родин — наш, місцевий. У ньому взяли участь 3 родини, причому усі — багатодітні. У результаті сім’я Назаренко посіла ІІІ місце, сім’я Хан — ІІ місце, сім’я Корабельникових — І місце.

Кожна родина представляла себе візитівкою, в якій вона розкривала свої таланти — від читання власних віршів до гри на музичних інструментах. Другим конкурсним випробовуванням стала гра з залом, яка показала згуртованість родини.

V ювілейний конкурс «Маленький король та королева 2012» продемонстрував глядачам хоч і не командну гру, але цікаве дійство за участю дітей з різних регіонів України. Вони привіталися з глядацькою залою в національних українських костюмах, продемонстрували дефіле в одягу від мережі дитячих супермаркетів «Антошка» і влаштували бал у вечірніх сукнях.

Обидва конкурси були організовні відділом у справах сім’ї та молоді Полтавської облдержадміністрації, Полтавським міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Полтавською обласною дитячою організація «Століття краси», Полтавським обласним відділенням українського фонду культури.

Оцінювало і дорослих, і маленьких конкурсантів журі на чолі з заслуженим працівником культури України, кавалером ордену княгині Ольги ІІІ ступеню, Головою правління Полтавського відділення українського фонду культури Олександрою Сидоренко.

Оголошення
live comments feed...