Полтавщина готова протистояти негоді під час новорічних свят

29 грудня в ДСНС України під головуванням Віце-прем’єр-міністра, Міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадія Зубка відбулося засідання оперативного штабу за участю представників усіх регіонів країни. Обговорювали готовність відповідних служб до реагування на надзвичайні ситуації під час новорічних та різдвяних свят.

У засіданні взяли участь заступник голови Полтавської обласної державної адміністрації Роман Товстий, т. в. о. начальника ГУ ДСНС України у Полтавській області Олег Горбенко, начальник управління з питань цивільного захисту Полтавської ОДА Віктор Стеблянко, члени регіональної комісії з питань ТЕБ та НС.

«Усі служби повинні працювати в режимі підвищеної готовності. Особливу увагу варто звернути на гарантування безпеки у місцях масового перебування людей. А також на нормальне функціонування систем життєзабезпечення, транспортного сполучення, у тому числі на гірських перевалах», – зазначив Геннадій Зубко.

Зас__дання оперативного штабу
Зас__дання оперативного штабу

У ході наради доручили керівникам місцевих комісій з питань ТЕБ і НС організувати цілодобові чергування робочих груп. Також вони розроблять штаби з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій і забезпечать їхнє постійне функціонування. Контролюватиме виконання доручення в Полтавській області Роман Товстий.

«Ми зробимо все можливе, аби населені пункти області не залишились без світла. Щоб дороги до них, у разі заметілі, були вчасно розчищені й люди не опинилися відірваними від цивілізації, а рух громадського та іншого транспорту не припинявся», – зауважив заступник голови Полтавської ОДА.

Щоб мінімізувати збитки, які може завдати негода, підприємства, установи та населення будуть вчасно інформувати про погіршення погодних умов. Зараз у всіх районах області перевіряють стан та поповнення резервів необхідних технічних, матеріальних засобів і витратних матеріалів.

новорічнесвято підготовка
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі