• Головна
  • Чи є Полтава комфортним містом для жителів
15:22, 27 грудня 2016 р.

Чи є Полтава комфортним містом для жителів

У Полтаві під час засідання визначалися наскільки місто є комфортним та доступним для всіх полтавчан.

У Полтаві, 26 грудня, відбулось засідання комітету забезпечення доступності інвалідів та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури при міськвиконкомі. яку провів її голова, заступник очільника міста Віталій Нікіпелов.

«На жаль, сьогодні наше місто ще не є комфортним та доступним для усіх його жителів. Наш обов’язок, як органу влади, зробити усе можливе для того, аби люди з особливими потребами почували себе захищено, аби їм було зручно. Згідно затвердженого плану роботи, було здійснено чимало заходів управліннями міськвиконкому, але нам є багато ще над чим працювати», - наголосив голова комітету Віталій Нікіпелов.

За інформацією відділу з питань транспортних перевезень та зв’язку, для збільшення кількості транспортних засобів пристосованих для перевезення осіб з обмеженими фізичними можливостями та інших маломобільних груп населення міськвиконкомом було прийнято відповідне рішення щодо умов конкурсу з перевезення пасажирів на міському автобусному маршруті. Згідно конкурсу передбачено, що не менш як 25% транспортних засобів мають бути пристосованими для перевезення людей з обмеженими фізичними можливостями.

«Станом на сьогодні, 76 спеціалізованих автобусів з низьким рівнем підлоги працюють на 15 міських автобусних маршрутах, із них 28 – з пандусами. 10 тролейбусів з низьким рівнем підлоги і пандусом здійснюють перевезення пасажирів на тролейбусних маршрутах №5 і №15 «Кільцевий», – розповів начальник відділу з питань транспортних перевезень та зв’язку Олександр Андросов.

Як повідомляє управління культури міськвиконкому, у поточному році були обладнані пандусами входи до будівель музею Державного історико-культурного заповідника «Поле Полтавської битви» та літературної частини Полтавського літературно-меморіального музею В.Г.Короленка.

Із метою забезпечення рівного доступу до отримання загальної середньої освіти всіх осіб з особливими потребами, управлінням освіти у новому навчальному році організовано 32 інклюзивних класи у восьми загальноосвітніх навчальних закладах. Відповідною освітою охоплений 51 учень. Введено 11, 25 ставки асистента-вчителя (16 осіб) у восьми інклюзивних школах. Таким чином, інклюзивні ЗНЗ функціонують у кожному районі міста. Організовано і п’ять інклюзивних дошкільних груп у двох СНВК (№№26, 45), де вперше введено дві ставки асистента-вихователя.

Гостро стоїть і питання доступу до загальноміських зон відпочинку, зокрема пляжів. Не дивлячись на те, що у місті поки що відсутня необхідна інфраструктура, про особливих людей піклуються.

Також радимо почитати: в Полтаве рассказали о главных проблемах людей с инвалидностью.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Полтава #засідання
Оголошення
live comments feed...