Полтавцям нагадали про заборону використання феєрверків

Відповідно до законодавства України вся піротехніка має реалізовуватись тільки в спеціалізованих магазинах. Окрім того, до самої продукції теж є низка вимог.

З метою попередження незаконного продажу піротехніки, правоохоронцями створені рейдові групи, які перевіряють місця можливої реалізації піротехнічних засобів. Зокрема, під посиленою увагою поліцейських знаходяться торгівельні ринки, магазини тощо, про це повіідомляє прес-служба ГУ НП в Полтавській області.

Варто зазначити, що за порушення правил застосування, зберігання, перевезення, торгівлі та використання піротехнічних засобів передбачена адміністративна відповідальність у вигляді штрафу з конфіскацією піротехнічних засобів.

Правоохоронці нагадують, що відповідно до розпорядженням Полтавської міської ради заборонено використовувати піротехнічні засоби (феєрверки) на території обласного центру до моменту завершення антитерористичної операції, аналогічні обмеження щодо застосування піротехніки приймались і районними органами самоврядування.

Полтавщина заборона піротехнічнізасоби
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі