Ряд ЗМІ розповсюдили фейк про Полтавщину та депутатів

Днями в мережі відразу у декількох ЗМІ з'явилася фейкова інформація про те, що дептати Полтавської, Ужгородської та Закарпатської областей підписали логовір про розподіл повноважень з Кабміном. 

Спростування недостовірної інформації надав Департамент інформаційної діяльності та комунікації Полтавської ОДА.

Департаментом інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської ОДА під час моніторингу інформаційного простору було виявлено недостовірну новину. Зокрема, у новині йшлося про те, що в м. Ужгороді, нібито, відбувся міжрегіональний форум, де депутати з різних областей України обговорювали питання про автономію від м. Києва.

У Закарпатській обласній раді заперечили проведення подібного заходу на території області. Також російські ЗМІ у новині згадали депутата Полтавської обласної ради Олександра Порохню, який, у свою чергу, з подивом дізнався про свою участь у даному заході.

«Я взагалі ніколи не був у Закарпатській області, а в ті дні я перебував у Полтаві, на Відкритому чемпіонаті ПАТ «ПЗМС» з футзалу серед аматорських команд», - заперечив Олександр Порохня.

«Ми виявили недостовірну новину у мережі Інтернет, яка спрямована на розхитування суспільно-політичної ситуації в Україні. Зазначена інформація підлягає спростуванню, оскільки є недостовірною, та такою, що не відповідає дійсності. Прошу громадян області бути уважними при вивченні інформаційного середовища, оскільки російський агресор всіляко намагається заподіяти нам шкоди», - прокоментував ситуацію директор Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської ОДА Вадим Штефан.

Нагадаємо, раніше ми писали: В российских СМИ появилась информация, что Полтавщина требует федерализацию

 

Полтавщина фейк
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі