Поради полтавкам, у чому зустрічати Новий рік

Ми вже звикли, що новорічний одяг має відповідати своєрідним кольорам прийдешнього року, тож ми поцікавилися у полтавської стилістки-іміджмейкер Яни Лейбл, яке святкове вбрання підібрати цього разу.

Наступний рік буде роком червоного півня, тож символічно було б зустрічати свято у червоному одязі. Однак, полтавський стиліст-іміджмейекр Яна Лейбл радить полишити народі забобони, адже далеко не кожному пасує даний колір:

«Кожна дівчина та жінка має своє власне ставлення до таких традицій, власне бачення свого гардеробу та відношення до кольорів. Мало хто знає, що далеко не всі кольори підходять деяким дівчатам. Це пов'язано з нашим типом зовнішності. Якщо дівчина від природи світла, має відповідно світле забарвлення волосся, світлу шкіру, не дуже виразні риси обличчя, світлі очі, то червоний колір погубить її тендітну зовнішність, точніше кажучи, червона сукня буде кидатися в очі, але сама дівчина буде виглядати блідою».

Поради полтавкам, у чому зустрічати Новий рік, фото-1

Фото: god2017.com

Але, якщо ви  не змінюєте своїм новорічним традиціям і підбираєте свій святковий образ під символічний колір року, то Яна Дрімко радить підібрати саме свій відтінок червоного, адже це рік червоного вогняного півня, а півні, як відомо, теж мають свою палітру забарвлень.

«Якщо Ви володарка темного волосся, маєте смуглу шкіру, то Вам підійде одяг насиченого червоного кольору, Ваші відтінки більш холодні, а саме бордовий, марсала, рубін, стигла вишня і т.д). Якщо Ви блондинка, відноситесь до жінок з яскравою зовнішністю, маєте виразні очі, то Вам сміливо можна одягати яскраві червоні сукні чистого забарвлення. Дівчатам з теплою ніжною зовнішністю варто підбирати свій колір відповідно - не дуже яскравий червоний, а скоріше щось з рідні коралових, теракотових, можливо, навіть, малинових відтінків червоного», - прокоментувала полтавська стилістка.

Потрібно також пам’ятати, що підкреслить Ваш новорічний образ і аксесуари. Яна Лейбл радить, що доречним аксесуаром новорічного образу стануть речі задекоровані пір'ям, наприклад, капелюшки, а бо довгі сережки. Також можна одягти обідок з пір'ям, чи ще якусь оригінальну прикрасу в такому жанрі. Іншим варіантом можуть бути прикраси з чевоним камінням, які стануть гарним доповненням в Вашому новорічному образі.

Поради полтавкам, у чому зустрічати Новий рік, фото-2

Фото: http://novij-rik.pp.ua

Також рекомендуємо почитати: як виглядає нічна Полтава напередодні Нового Року.

новорічнийобраз полтавськийстиліст
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі